DAR KELIOS AKIMIRKOS IŠ TEATRO DIENOS (Bernardinai.lt straipsnis)

Neįgaliųjų Naujasis teatras kovo 29-ą dieną Vilniuje, Gedimino prospekte, surengė eiseną, kurioje dalyvavo teatro darbuotojai, jų draugai ir visi norintieji.

Neįgaliųjų Naujojo teatro vėliava skelbė, kad žygiuoja teatro darbuotojai ir jo mylėtojai. Eisena nepaliko abejingų, visi, kuriuos sutiko eisenos dalyviai, šypsojosi, akimirkai sustojo, sukluso ir su džiaugsmu priėmė kvietimą į Teatro dienai skirtą nemokamą šventę, „Vaidilos“ teatro salėje. Vėliau trupė grįžo į atgimusią Vaidilos teatro salę ir jos užkulisius, kuriuose dar XIXa. vyko inteligentijos susitikimai ir teatro spektakliai.

Šventėje dalyvo Regina Kazlauskaitė, kuri 2001 metais parašė knygą „Vilniaus skrajojamas teatras „Vaidila“ ir pasidalino savo įžvalgomis, surinkta bei knygoje nepublikuota informacija; aktorius, režisierius Adolfas Večerskis ir kiti žmonės, prisidėję prie „Vaidilos“ teatro gyvenimo.

Šventės metu buvo eksponuojama „Vaidilos“ teatro nuotraukų paroda. Pabaigą vainikavo Neįgaliųjų Naujojo teatro aktorių muzikiniai pasirodymai ir ištraukos iš F. Dostojevskio romano „Idiotas“.

Sraispnis iš: Bernardinai.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *