Drąsioji Melisa

Scenarijaus autorė ir režisierė:

Bronė Marija BRAŠKYTĖ

Dailininkė:

Aistė RAČKAUSKAITĖ

Trukmė:

30–40 min.

Artimiausios datos:

Kaina teatro kasoje:  6 €

pirkti bilieta

DRĄSIOJI MELISA

Lėlių spektaklis 2–10 metų vaikams

 

Vieną gražią, saulėtą dieną, kai Melisa palesino savo draugus paukštelius, prisiskynė gėlių, grįžusi namo neberado savo jaunėlės sesytės Rūtos…Kur ji galėjo pradingti? Ar pavyks Melisai surasti savo mažąją sesytę? Ar nugalės Melisa visas savo baimes ir išdrįs leistis į nepaprastą, pilną keisčiausių nuotykių ir paslapčių, pasaulį?..

„Drąsioji Melisa“ – tai interaktyvus lėlių spektaklis, kuriame artimo meilė, drąsa ir atlaidumas padeda įveikti visas kliūtis. Spektaklio metu bendraujame su žiūrovais, kartu šokame. Po spektaklio vaikučiai turės galimybę susipažinti su aktorių naudojamomis autentiškomis lėlėmis.

Bilietus į šį renginį galite įsigyti visose TIKETA platinimo vietose ir Naujojo teatro kasose

A. Jakšto 9-130 (pietinis įėjimas)

ir likus 1 val. iki spektaklio pradžios teatro fojė.

Bilietus taip pat galite įsigyti nuotoliniu būdu, bilietų rezervacija

tel. +370 679 08208 arba info@naujasisteatras.lt

2 Comments:

  1. Žaismingas vaikiškas spektakliukas, praturtintas geromis emocijomis, šokių judesiais, suteiks visai šeimai geros nuotaikos, gero laiko ir pažinimo malonumą.
    Apsilankykite, tikrai rekomenduoju.

  2. Laba diena,
    Labai gražus, pasakiškas lėlių spektakliukas vaikučiams apie mergytę, kurios sesytę pavogė. Kuomet mergytė vardu Melisa parvyko iš miško savo sesytės neberado. O juk nereikėjo jos vienos palikti, tad vaikams skiepijamas rūpestis artimu. Melisa išeina ieškoti savo sesytės ir nugalėdama savo baimes, įveikdama visas kliūtis tampa drąsia Melisa ir viskas baigiasi laimingai. Spalvingas spektakliukas kviečia vaikus nebijoti, moko atsakomybės, drąsos, pasitikėjimo savimi, draugiškumo. Jeigu sudomino būtinai ateikite pažiūrėti kaip sekėsi drąsiai Melisai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *