Neįgaliųjų Naujasis teatras ieško savanorių Pasvalyje ir kituose miestuose!

Dėmesio! Mylite teatrą? Esate iniciatyvus ir atsakingas? Jums smalsu pamatyti teatro užkulisių darbą iš arti? Tuomet šis pasiūlymas kaip tik Jums.
Neįgaliųjų Naujasis teatras ieško savanorių Pasvalyje ir kituose miestuose!
Šių metų balandžio 7 d. (ketvirtadienį) 18:00 val. Pasvalio kultūros centre rodysime spektaklį, tragikomediją „Stiklinis žvėrynas“. Mums reikalinga savanorių pagalba balandžio 7 d. 13 val. padėti iškrauti iš mikroautobusiuko rekvizitus, dekoracijas ir ant užuolaidos sukabinti plakatus.
17:30-18 val. užpildyti savanorio anketą ir pasiūlyti žiūrovams skirti teatrui 2 procentus nuo pernai sumokėto pajamų mokesčio.
Per spektaklio pertrauką (maždaug nuo 19:05) žiūrovams išdalinti apklausos anketas.

Po spektaklio (maždaug nuo 20:15 iki 21:15) surinkti iš žiūrovų apklausos anketas, paklausinėti kas norėtų parašyti ką nors gražaus atsiliepimų knygoje, visus daiktus iš scenos ir grimerinių padėti sunešti į mikroautobusą.

Taip pat reikalingi savanoriai, kurie padėtų viešinti spektaklius socialiniuose tinkluose, bloguose ir skelbimų svetainėse.

Kaip padėką už pagalbą siūlome savanoriams nemokamai pažiūrėti spektaklį. Jei turėsime nedaug savanorių, savanoris galės pasikviesti dar vieną draugą (-ę) pasižiūrėti spektaklį.
P.S. Jei negalite, būsime dėkingi, jei perduosite šią informaciją savo bendraminčiams, kurie užsiima savanoriška veikla.

Norintys mums padėti kreipkitės:
Artūras: El. paštas: arturasnnt@gmail.com

Būtų gerai, kad parašytumėte savo telefono numerį. Tuomet kelionės į Pasvalį metu galėsiu patikslinti mūsų atvykimo laiką ir susisiekti, jei prieš spektaklį kartais atsidurtume skirtingose pastato ar jo prieigų vietose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.