Rėmėjai

Rėmėjai:

Kulturos ministerija 8kb65 Lietuvos kulturos taryba

vmssadm-LOGO

papildai sportuiLOGOTIPAS 1_darbinis-01slaugos_iranga_logolispimeks_dangos_logo_horizontalps_logo-projektoriusDJ APARATURAe-interjeras-lt-logologo01mazu-tirazu-spaustuve-logo-page-001Meganora logo34351_manjanavilniausfilialasGOTAS_logotipas (1)Sentauras logo (1)Mylida logo (1)nemuno banga logotipas (1)gudragalvis logo new-LT_RGB (1)SILKPRINT LOGO (1)AUDĖJO LOGO (2)Copy of Verteju biuras MAGISTRAI_1Copy of 56 CG20F3AJONDA LOGOTIPAS (1)EGLUTĖS LOGOTIPAS (1)ODMANTĖ LOGO (1)logo12722407_10207339858509059_634108587_oPrint46 Leles teatro logotipasCopy of Lt_aqua2logoAteik logotipas melsvas (1)

Mcdonalds-90s-logo.svg

HANNER logotipas (1)

01

KALNAPILIO LOGO (2)

LIONS KLUBAS logotipas (1)

rimi_logo_l

1c14f086794026487c5a55228c9ade5anorfa

Nuoširdžiai dėkojame Seimo nariui Rokui Žilinskui, atkreipusiam rėmėjų dėmėsį į mūsų teatrą ir šitaip padėjusiam pelnyti paramą iš UAB LUMA Consulting

Labdaros ir paramos fondas „Levictus“

Dėkojame prie teatro kūrybinės veiklos prisidėjusiems:

Ekonomistui ir operatoriui Ramūnui Lapieniui

Grimuotojai Viktorijai Šatovai

Kristinai Kaghdo

Fechtavimo treneriui Rimui Kalnučiui

Giedriui Balašaičiui

Maketuotojams: Daivai Marcinkevičiūtei, Linai Žižliauskaitei, Jurijui Majauskui

Fotografams: Jevgenijui Rudak, Giedrei Sutkutei

Po  spektaklio „Stiklinis žvėrynas“ LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės, „Naujojo teatro“ vadovės Svetlanos Laimos Zemleckienės ir trupės nuoširdaus pokalbio akimirkos. Fotografas Dmitrijus Matvejevas.

Neįgaliųjų teatras „Naujasis teatras“ ir toliau stebina žiūrovą. 2010m. spalio mėn. 12 dieną Vilniaus Mažajame teatre buvo rodomas, beje jau antrą sezoną, spektaklis „Stiklinis žvėrynas“ pagal to paties pavadinimo Tennessee Williams pjesę – režisierius Artūras Šablauskas. Žiūrovų salė buvo pilnutėlė, atneštos papildomos kėdės neišgelbėjo, – daugeliui teko sėdėti ant laiptų, o žiūrovų tarpe sėdėjo gerbiama Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė. Į akis krito marga publika. Čia galėjai pamatyti avangardinį ir akademinį jaunimą, menininką ir darbininką, garbaus amžiaus žmogų, politiką ar… Ir nors publika buvo labai įvairi, menas suvienijo visus ir juokui, ir ašaroms.

Naujojo teatro įkūrėja ir vadovė Svetlana Laima Zemleckienė teigia, kad  kiekvienas spektaklis yra staigmena žiūrovui. Jie ne tik labai skiriasi vienas nuo kito savo žanru, bet ir kiek vieno spektaklio nauju potepiu. „Nuostabu, kad menas tiek gali  – suvienyti, ištirpinti „sienas“ tarp žmonių juolab, kad  „Naujasis teatras“ vienija profesionalius ir mėgėjus menininkus, sveikus ir neįgaliuosius.“  – teigė teatro vadovė.

Neįgaliųjų teatras „Naujasis teatras“ pradeda savarankišką veiklą. Gabūs vaidybos menui neįgalieji siekia kurti ir pristatyti visuomenei scenos meno kultūros vertybes. Manome, kad tokio teatro įkūrimas bei veikla yra novatoriškas indėlis į Lietuvos kultūrą, prisidedantis puoselėjant kultūrines vertybes, sudarant sąlygas įvairių socialinių grupių sąveikai kultūriniame gyvenime bei reprezentuojant Lietuvos kultūrą pasaulyje. Naujojo teatro veiklos pradiniame etape ypač  reikalingi geros valios žmonės, norintys ir galintys prisidėti – žodžiu (konsultavimas, tarpininkavimas) bei veiksmais (įvairios formos parama).

Jau pastatytas pirmasis NT „Naujasis teatras“ spektaklis – „Stiklinis žvėrynas“ pagal to paties pavadinimo Tennesse Williamso pjesę. Režisierius – A. Šablauskas. Premjera – 2009 m. spalio 3-4 d. Valstybiniame mažajame teatre. Meno kritikų teigimu „spektaklis pastatytas profesionaliai, įsitraukus į sudėtingą Vingfildų šeimos gyvenimą, tiesiog užmiršti, kad tai spektaklis; o po jo dar daug kartų sugrįžti į aktorių sukurtas situacijas, kurios tampa prasmingomis gyvenimo pamokomis.“

Šiam spektakliui dar trūksta rekvizito, kostiumų (vaidinam su skolintais). Taip pat teatrui reikalinga: nešiojamas kompiuteris, transporto priemonė (kadangi aktoriai, judantys neįgaliojo vežimėliu neturi tinkamų sąlygų atvykti į repeticijas).

Opiausia problema yra finansinė. Užtikriname, kad visos gautos lėšos bus panaudotos tik šio neįgaliųjų teatro „Naujasis teatras“ veiklai vystyti. Pinigus galite pervesti į šią sąskaitą: LT53 7044 0600 0664 6166 AB SEB bankas.

Mūsų duomenys: NEĮGALIŲJŲ NAUJASIS TEATRAS

A. Jakšto 9-136 Vilnius.

Tel. 8 607 70313 el. p. nntbiuras@gmail.com

www.naujasisteatras.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,

kodas 302247949

Mūsų rėmėjus skelbsime internete, afišose ir programėlėse. Taip pat dovanosime kvietimus į mūsų spektaklius.

Nuoširdžiai dėkojame.