Pojūčių spektaklis tamsoje „Kodėl aš čia?“

Pojūčių spektaklis tamsoje „Kodėl aš čia?“

Režisierė

Šviesa ŠULC

Spektaklio metu groja gyva muzika

Atlikejai:

Mantas ZEMLECKAS

Tomas JUZELIŪNAS

Karolis PAULAVIČIUS

Trukmė:

Nuo 1 val. 30 min. iki 2 val.

AKTORIAI:

Šviesa ŠULC, Artūras BARDZILAUSKAS, Božena BUROKIENĖ, Oleg DLUGOVSKIJ, Žydrūnė DRAGŪNAITYTĖ, Kristina GRŪŠELIONYTĖ, Tatjana KUZMICKIENĖ, Deimantė VARNAITYTĖ

APIE SPEKTAKLĮ:

Reikia užsimerkti, kad pamatytum…
Žiūrovai spektaklį „žiūrės“ ir patys jame dalyvaus visiškoje tamsoje, ne regėdami, bet vadovaudamiesi kitais pojūčiais: lytėjimu, klausa, uosle, skoniu… padės ir intuicija! Spektaklio dalyviai galės įsigilinti į neregio pasaulį bei suvokti aplinką, neturint 80% visos informacijos apie tikrovę, kurią suteikia regėjimas.
Teigiami žiūrovų atsiliepimai įrodė, kad po spektaklio jie tapo jautresni meno pajutimui, kad kūrybiškas gali būti ne tik pats menas, bet ir jo patyrimas, nes ir dailės kūrinys gali būti užuodžiamas, poezijos skambesys ragaujamas, muzika liečiama, o šokis pajaučiamas.

„Kodėl aš čia?“ spektaklis – tai dvasinė kelionė, kurios metu žiūrovai pasimato su savimi ir tamsoje randa tikrąją vidinę šviesą.

Spektaklyje groja gyva muzika!

 

Prašome iš anksto pranešti dalyvių vardus:
Telefonu (+370) 679 08 208 arba el. paštu: info@naujasisteatras.lt
Taip padėsite mums geriau pasiruošti spektakliui.

Kviečiame atvykti likus 10‒15 min. iki spektaklio pradžios.
Rekomenduojame dėvėti patogią aprangą!

Renginį galite užsisakyti atskirai grupei. Pojūčių spektaklis tiks švenčiantiems gimtadienį, mergvakarį ar bernvakarį, komandos stiprinimui arba tiesiog norintiems gerai praleisti laiką. Dėl renginių organizavimo kreipkitės aukščiau nurodytais kontaktais. 

Bilietus galima įsigyti visose bilietai.lt pardavimo vietose, internetu www.bilietai.lt/kodelascia ir Naujajame Teatre – A. Jakšto g. 9-136, Vilnius.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *