Draugai

Po  spektaklio „Stiklinis žvėrynas” LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės, „Naujojo teatro” vadovės Svetlanos Laimos Zemleckienės ir trupės nuoširdaus pokalbio akimirkos. Fotografas Dmitrijus Matvejevas.

[Best_Wordpress_Gallery gallery_type=”slideshow” theme_id=”1″ gallery_id=”29″ sort_by=”order” order_by=”asc” slideshow_effect=”none” slideshow_interval=”5″ slideshow_width=”800″ slideshow_height=”500″ enable_slideshow_autoplay=”0″ enable_slideshow_shuffle=”0″ enable_slideshow_ctrl=”1″ enable_slideshow_filmstrip=”1″ slideshow_filmstrip_height=”90″ slideshow_enable_title=”0″ slideshow_title_position=”undefined” slideshow_enable_description=”0″ slideshow_description_position=”undefined” enable_slideshow_music=”0″ slideshow_music_url=”0″ watermark_type=”none” watermark_link=”0″]

Neįgaliųjų teatras „Naujasis teatras“ ir toliau stebina žiūrovą. 2010m. spalio mėn. 12 dieną Vilniaus Mažajame teatre buvo rodomas, beje jau antrą sezoną, spektaklis „Stiklinis žvėrynas“ pagal to paties pavadinimo Tennessee Williams pjesę – režisierius Artūras Šablauskas. Žiūrovų salė buvo pilnutėlė, atneštos papildomos kėdės neišgelbėjo, – daugeliui teko sėdėti ant laiptų, o žiūrovų tarpe sėdėjo gerbiama Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė. Į akis krito marga publika. Čia galėjai pamatyti avangardinį ir akademinį jaunimą, menininką ir darbininką, garbaus amžiaus žmogų, politiką ar… Ir nors publika buvo labai įvairi, menas suvienijo visus ir juokui, ir ašaroms.

Naujojo teatro įkūrėja ir vadovė Svetlana Laima Zemleckienė teigia, kad  kiekvienas spektaklis yra staigmena žiūrovui. Jie ne tik labai skiriasi vienas nuo kito savo žanru, bet ir kiek vieno spektaklio nauju potepiu. „Nuostabu, kad menas tiek gali  – suvienyti, ištirpinti „sienas“ tarp žmonių juolab, kad  „Naujasis teatras“ vienija profesionalius ir mėgėjus menininkus, sveikus ir neįgaliuosius.“  – teigė teatro vadovė.

Comments are closed.