Pojūčių spektaklis tamsoje „Kodėl aš čia?”

Suburkite savo šeimos, draugų ar įmonės grupę (nuo 10 žmonių) ir registruokitės Jums tinkančiu laiku. Pažadame neišdildomus įspūdžius ir geriausias emocijas. Grupėms taikomos nuolaidos. Plačiau apie spektaklį žiūrėkite video: https://www.tv3.lt/…/naujasis-teatras-kviecia… Registruotis galite tel. +370 602  27 321 ir el. paštu info@naujasisteatras.lt

 

Pojūčių spektaklis tamsoje „Kodėl aš čia?”

Režisierė

Šviesa ŠULC

Trukmė:

Nuo 1 val. 30 min. iki 2 val.

Kaina teatro kasoje: 23 €

pirkti bilieta


KODĖL AŠ ČIA? | Pojūčių spektaklis tamsoje

VAIDINA:

Šviesa ŠULC

Artūras BARDZILAUSKAS

Božėna BUROKIENĖ

Oleg DLUGOVSKIJ

 

Reikia užsimerkti, kad matytum…

Žiūrovai spektaklį „žiūrės“ ir patys jame dalyvaus visiškoje tamsoje – ne regėdami, bet vadovaudamiesi kitais pojūčiais: lytėjimu, klausa, uosle, skoniu… padės ir intuicija. Spektaklio dalyviai patirs, kaip suvokti aplinką, neturint 80 proc. visos informacijos apie tikrovę, kurią suteikia regėjimas.

Spektaklis tamsoje – tai įsikūnijimas į neregį ir jo kasdienybę. Tai suvokimas, kaip gyvena tie, kuriems likimas pašykštėjo… Šviesos. O gal tamsos? „Kodėl aš čia?“ – tai dvasinė kelionė, kurios metu žiūrovai pasimato su savimi.

Spektaklio metu groja gyva muzika. Vienas ar keli iš šių atlikėjų:

Tomas JUZELIŪNAS

Laurynas BERTULIS

Mantas ZEMLECKAS 

Kiti kviestiniai atlikėjai.

 


 

SVARBI INFORMACIJA

Renginį galite užsisakyti atskirai grupei (nuo 10 žmonių). Pojūčių spektaklis tiks švenčiantiems gimtadienį, mergvakarį ar bernvakarį, komandos (kolektyvo) tvirtinimui arba tiesiog norintiems gerai praleisti laiką su draugų kompanija.Spektaklis gali vykti lietuvių, anglų, rusų ir lenkų kalbomis. Dėl renginių organizavimo kreipkitės tel.: 867908208 arba el paštu info@naujasisteatras.l


Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: info@naujasisteatras.lt

Durys atidaromos: 15 min. iki renginio
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: 11 m.
Nuolaidos: studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

VIETA: A. Jakšto g. 9-130 (Pietinis įėjimas), Vilnius

Bilietus galite įsigyti visose Bilietai.lt platinimo vietose ir Naujojo Teatro kasose laiką iš anksto suderinus tel. +37060227321 arba el. paštu: info@naujasisteatras.lt.

Vieta: A. Jakšto g. 9-130 (Pietinis įėjimas), Vilnius

Galime atvykti į jūsų darželį / mokyklą. Kreipkitės aukščiau nurodytais kontaktais.

 

6 Comments:

 1. Lina Skauminiene

  Sveiki,

  kada bus skelbiami, parduodami naujų pasirodymų bilietai į spektaklį kodėl aš čia?
  Ar galėčiau gauti informaciją ar iš anksto rezervuoti? Nes dabar matau į visus spektaklius bilietai išparduoti jau ir kovą.

 2. Laba diena. Buvau šiame spektaklyje, po spektaklio dar ilgai sedėjau salėje ir nenorėjau išeiti. Spektaklis ne tik, kad palietė mane, bet ir suvirpino manyje visas mano stygas.Išsiskirdamas savo unikalumu, šiltumu, įtraukė mane į veiksmą kurio dėka aš labiau pažinau save, supratau ko bijau ar dėl ko džiaugiuosi labiau. Į mane supantį pasaulį žvelgiau per pojūčius, klausą, uoslę, suprasdama, kad tai bene patys aštriausi dar man neatrasti pojūčiai kurių dėka aš galiu atsakyti kodėl aš čia? Tai labai jautrus ir asmeniškas patyrimas, kurį įsiminsiu visam gyvenimui, kuris paliečia tiek jauną, tiek vyrenį žmogų. Neapsakomas žodžiais spektaklis nuneš Jus į kitą pasaulį, vidinį. Rekomenduoju!

 3. Nerealus spektaklis, likau sužavėta! Nekasdieniški pojūčiai, patirtys, susitikimas su savimi tamsoje – šis teatras ir jo aktoriai nuostabūs, o patirtis neįkainojama! Rekomenduoju visiems, kas nori netikėto, netradicinio pasibuvimo – su draugu, drauge ar darbo kolektyvu. Ačiū, ačiū, ačiū!!!

 4. Ar bandei kada namie stipriai užsimerkus pasidaryti puodelį kavos? Aš – ne.
  Šis renginys – puiki galimybė pažinti save. Patirti, prajausti, galbūt atkreipti dėmesį į tokius dalykus, kurie anksčiau atrodė nereikšmingi. Netradicinis spektaklis, kuriuo metu tikrai neteks tiesiog ramiai sėdėti salėje ir net nežinai kas tavęs laukia už kampo.
  Mėgstantiems nekasdieniškus pojūčius apsilankyti tiesiog būtina! Kas yra labai smagu, kad šis spektaklis gali vykti net užsienio kalbomis; lenkų, anglų, rusų. Ir, šiaip, bilietų gauti sunkoka, bent mėnesį į priekį išpirkta jau viskas.

 5. Unikali patirtis! Ačiū už progą pajusti tokius pojūčius, su kokiais kasdienoje tikrai nesusiduriu – tai, ką sukūrėte ir leidžiate pažinti visuomenei yra labai labai ypatinga ir svarbu. Kuo didžiausios sėkmės!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *