Iš bičių gyvenimo

Režisierė:

Šviesa ŠULC

 Scenarijaus autorė:

Zita BANELIENĖ

Trukmė:

35-40 min

Artimiausios datos:

Kaina teatro kasoje:  6 €

pirkti bilieta

 

 

Interaktyvus spektaklis 210 metų vaikams

VAIDINA:

Žydintis Krūmas – Oleg DLUGOVSKIJ
Bitutė Ai – Žydrūnė DRAGŪNAITYTĖ
Cibė Ribė – Kristina GRŪŠELIONYTĖ
Bitininkas – Božena BUROKIENĖ
Meškinas Rudnosis – Artūras BARDZILAUSKAS

 

Darbštus ir smalsus Žydintis Krūmas susidraugauja su tinginėle bitute Ai. Ji gyvena avilyje, kurį prižiūri Bitininkas. Vieną naktį į bitutės namelį įsilaužia smaližė meška. Kaip elgsis draugai? Ką darys Bitininkas? Ar pavyks herojams išsaugoti medų?
„Iš bičių gyvenimo” – tai interaktyvus spektaklis, kuriame puoselėjamas darbštumas ir mandagumas. Spektaklio metu žiūrovai kartu su herojais mankštinasi, šoka ir dainuoja. Vaikai yra supažindinami su aviliu, sužino, kaip atsiranda medus.

Bilietus į šį renginį galite įsigyti visose TIKETA platinimo vietose ir Naujojo teatro kasose

A. Jakšto 9-130 (pietinis įėjimas)

ir likus 1 val. iki spektaklio pradžios teatro fojė.

Bilietus taip pat galite įsigyti nuotoliniu būdu, bilietų rezervacija

tel. +370 679 08208 arba info@naujasisteatras.lt

 

2 Comments:

  1. Labai linksmas spektaklis visai šeimai. praturtinantis vaikus gamtos ir bičių gyvenimo pažinimu. O jei dar galima pašokti su bite ar nerangia meškute, paliesti ir apžiūrėti bičių nameli ir net pabendrauti su aktoriais, tai išvis nuostabu. Gražios dekoracijos, spalvingi aktorių kostiumai tikrai pradžiugins ne tik vaikus, bet ir tėvelius.

  2. Laba diena,
    Tingėti negarbinga, tingėti negražu, bet ėmė ir aptingo bitutė pamažu. Šis spektakliukas apie tinginę bitutę, kuri atspindi tas vaikučių akimirkas kuomet jie linkę patingėti. Spektaklyje ugdomas darbštumas, vaikučiai sužino kaip atsiranda medus. Spektaklio metu aktoriai bendrauja su vaikais, tai vaikams labai patinka, jie džiaugsmingai atsako tuo pačiu bendravimu. Jeigu norite, kad Jūsų vaikutis džiaugtusi spektaklio metu ir jam būtų įdomu tuomet ši pasaka kaip tik jam, smalsiam, žingeidžiam mažyliui. Rekomenduoju šį spektakliuką visiems vaikučiams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *