Kultūros paso spektaklių pristatymas mokykloms

Kultūros paso spektaklių pristatymas mokykloms

Mieli mokytojai, Naujasis teatras Kultūros pasui yra sukūręs 8 spektaklius 1-4 klasių moksleiviams. Visi spektakliai yra edukaciniai, interaktyvūs, pažintiniai. Kiekvienas spektaklis – tai atskira pasaka ar istorija, lydima gražių kostiumų, įspūdingų lėlių ir nuotaikingos muzikos Šie spektakliai gali būti rodomi pagal Kultūros paso programą tiek mūsų teatre, tiek jūsų ugdymo įstaigoje.
Norime jus trumpai supažindinti su kiekvienu spektakliu atskirai.
,,Vilkas ir ožiukai”- viena gražiausių senosios animacijos pasakų, kuri spektaklyje pavirsta šiuolaikine, nuotaikinga ir pamokančia istorija. Vaikučių dėmesį prikausto gražūs kostiumai, kartu su ožiukais atliekamos užduotėlės ir dainelės.
Spektaklyje ,,Virtuvės istorija” jaunieji žiūrovai sužinos, kad reikia sveikai maitintis ir valgyti daržoves. Jie išvys linksmą pasirodymą, kuriame bus verdama sveika daržovių sriuba, o istorijos herojai patirs daugybę nuotykių.
Spektaklyje ,,Iš bičių gyvenimo” moksleiviai supažindinami su bičių gyvenimu, sužino, kaip atsiranda medus, ir patys kartu su aktoriais aktyviai tame procese dalyvauja.
,,Gerumo pasaka” – tai interaktyvus spektaklis, kuriame gerumas ir draugystė ištirpdo ledą, nugali blogį. Spektaklio metu vaikai mokysis pažinti laiką, išmoks šiek tiek ir angliškų žodžių. Vaikus džiugins įspūdingi kostiumai ir nuotaikinga muzika.
Kiekvienas geras darbas – tarsi stebuklas. Pasakos ,,Stebuklų metas” personažai supažindina jaunuosius žiūrovus su stebuklais, kurie įvyksta prieš Kalėdas. Tai įtraukianti ir nuotaikinga žiemos pasaka.
,,Stebuklingo paveikslo beieškant” – muzikinis spektaklis vaikams. Jame vaikai susipažins su M. K. Čiurlionio kūryba ir bus skatinami suprasti jo muziką, įminti paveiksluose užmintas mįsles.
,,Drąsioji Melisa” – tai interaktyvus įspūdingų lėlių spektaklis apie artimo meilę, drąsą ir atlaidumą, kurie padeda įveikti visas kliūtis ir nugalėti baimę
Kviečiame išsirinkti sudominusį spektaklį ir suteikti galimybę vaikams pažinti supantį pasaulį, išmokti naujų dalykų, lavinti kultūrinį skonį.. Lauksime jūsų užsakymų per Kultūros paso portalą www.kulturospasas.lt.

Comments are closed.