Vilkas ir ožiukai

Vilkas ir ožiukai

Scenarijaus autorė ir režisierė:

Svetlana Šulc.

Kompozitorius ir atlikėjas:

Tomas Juzeliūnas

Trukmė:

30–40 min.

Artimiausios datos:

Kaina teatro kasoje:  12 €

pirkti bilieta

 

 


„Vilkas ir ožiukai“ –interaktyvus spektaklis vaikams

 

Skirta: nuo 2 m.

 

Tai interaktyvus, ritmiško teksto spektaklis vaikams, apie linksmus ožiukus ir piktąjį vilką. Išeidama mama ožka nupasakoja kaip jis atrodo, o jai išėjus šis gudrus personažas iš tikrųjų pasirodo prie ožiukų namelio. Vaikai jo neįsileidžia, bet atkaklusis vilkas kiekvieną kartą ateidamas vis pakeičia savo bruožus ir galiausiai ožiukai palaiko jį savo mama… Ar pavyks išgelbėti ožiukus? Kas atskubės į pagalbą?

 “Neįleisim nė nelauk,

Tuoj nuo durų pasitrauk!

Meeee!”

Net keturiems vaikams, atėjusiems į spektaklį, bus suteikta galimybė sukurti ožiukų personažus ir viso spektaklio metu vaidinti scenoje.

Per pasirodymą aktoriai bendrauja su žiūrovais, klausia jų patarimų, nuomonės, visi kartu atlieka mankštą, kurią kasdien darydami ožiukai yra sveiki ir energingi. Spektaklyje naudojami kostiumai pabrėžia kiekvieno personažo unikalumą (vilkas, lokys, kiškis, kepėjas, mama ožka, ožiukai), mobilios dekoracijos ir ritmiškas scenarijaus tekstas jauniesiems žiūrovams suteikia estetinį pasigėrėjimą ir lavina meninį skonį.

 

Adaptuota spektaklio versija yra įtraukta ir į Kultūros paso programą: 1-4 klasėms. Paslauga gali būti vykdoma Naujajame teatre (Vilniuje) ir Jūsų ugdymo įstaigoje.


 

Bilietus galite įsigyti visose Bilietai.lt platinimo vietose ir Naujojo Teatro kasose laiką iš anksto suderinus tel. +37060227321 arba el. paštu: info@naujasisteatras.lt.

Vieta: A. Jakšto g. 9-130 (Pietinis įėjimas), Vilnius

Galime atvykti į jūsų darželį / mokyklą. Kreipkitės aukščiau nurodytais kontaktais.

 

Comments are closed.