ALTER EGO

ALTER EGO

Režisierė:

Šviesa ŠULC

Kostiumų dailininkė:

Zita GUSTIENĖ

Trukmė:

1 val

Kaina teatro kasoje: 15  €

pirkti bilieta

 

 

 

Spektaklis misterija

VAIDINA:

Šviesa ŠULC

Artūras BARDZILAUSKAS

Oleg DLUGOVSKIJ

Božena BUROKIENĖ

Žydrūnė DRAGŪNAITYTĖ

Zita BANELIENĖ

Kristina GRŪŠELIONYTĖ

Deimantas GRINCEVIČIUS

Alter Ego – tai „kitas aš“, mūsų geroji pusė, sąžinė, vedlys. Jis pasirodo angelo pavidalu ir kreipiasi į žiūrovus išmintingais žodžiais, nuolat pabrėždamas, kad baisiausia – „…kai turim akis, bet nematom, turim ausis, bet negirdim“. Spektaklis prasideda atgijusiu P. Breigelio paveikslu „Aklieji“ (1586 m.), kuomet į virvę įsikibę neregiai pradeda savo kelionę. Kartu su jais žiūrovai pasiners į Žmogaus Dramblio, iš tiesų gyvenusio asmens – Džono Meriko (g. 1862), išgyventus jausmus. Jis patyrė žmonių abejingumą, o kartu ir gailestingumą. Spektaklio personažai pamažu išsivaduoja iš dvasinio mankurtizmo, atranda savo pašaukimą, kelią ir tikslą. Pasaulis vėl nuostabus, stebuklingas ir šventas kaip baigiamasis „gyvasis paveikslas“ – M. K. Čiurlionio „Karalių pasaka“.

Bilietus galite įsigyti visose TIKETA platinimo vietose ir teatro fojė likus 1 val. iki spektaklio rezervacijos telefonu +370 602  27 321  arba el. paštu: info@naujasisteatras.lt.


Foto galerija


 


Video galerija


 

3 Comments:

  1. Laba diena,
    Norėčiau padėkoti už šį spektaklį. Ši tema visuomet buvo aktuali, visais laikais, ypač dabar kuomet žmonės taip daug nuvertiną ir neįvertiną paprastų dalykų kaip nuoširdumas, beribė meilė, dėkingumas. Žmogus šiais laikais tarsi nužmogėjo, bet juk niekas per daug nepasikeitė nuo anų laikų. Aktoriai puikiai perteikia vieno žmogaus dramblio istoriją, jo bjaurią išvaizdą, jo atstumimą, bet ar šiais laikais mes priimtumėm tokį žmogų, ar vis tik būtumėm šalti, nejautrūs ar pašiepiantys. Tokiam žmogui padeda angelas, kaip įrodymas, kad yra viltis ir ne viskas prarasta. Juk savo gyvenime mes žmonės taip pat turime tai kas mus saugo, svarbu tikėti ir nepasiduoti visuomenės spaudimui.Šis spektaklis dar labiau atvėrė man akis ir privertė susimąstyti apie mus – žmones. Ačiū!

  2. Labai patiko spektaklis, kai kurios vietos net sukrėtė…Jis skatina pažvelgti į savo vidų, vertybes, santykius su kitais, “kitokiais” žmonėmis. Kaip mes žvelgiame į kitą žmogų, parodo mūsų santykį su pačiu savimi. Be galo jaudinanti tiek pradžia, tiek pabaiga – įspūdį sustiprina vaizdo, garso efektai, puikiai perteikta spektaklio idėja ir gera aktorių vaidyba. Koks bebūtų žmogus ar pasaulis – Aukščiausioji jėga visiems duoda tiek, kiek esame verti…Tik reikia eiti ir pasitikėti ja. Ačiū Naujajam teatrui, kad jis ima gvildenti tokias svarbias, amžinas temas. Jūs pakylėjate sielą 🙂

  3. Kaip dažnai mes būname paviršutiniški ir sprendžiame apie žmogų pagal jo išvaizdą? O jeigu pažvelgti gilyn? Šis spektaklis kaip tik apie tai, kaip išmokti ne tik klausytis, bet ir išgirsti, ne tik pamatyti, bet ir įžvelgti. Mūsų materializmo, nepastovumo ir iššūkių kupiname pasaulyje, pažinkime atjautą žmogui ir meilę gyvenimui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *