BEAUŠTANTI

BEAUŠTANTI

Scenarijaus autorė ir režisierė

Šviesa ŠULC

Trukmė:

50 min

Kaina teatro kasoje: 15 €

pirkti bilieta

 

 

 

 

 

 

 

 

Poetinis spektaklis                        

VAIDINA:

Poeta – Oleg DLUGOVSKIJ

Kanklininkė – Toma ČEPAITĖ

Moteris – Šviesa ŠULC

Mergaitė – Žydrūnė DRAGŪNAITYTĖ

Uzurpatorius – Božena BUROKIENĖ ir Tomas JUZELIŪNAS

Poetinis spektaklis, pagal tautos šauklio Maironio, XIX ir XX a. lietuvių romantizmo poeto, kūrybą. Spektaklyje, kaip ir dažnai paties Maironio kūryboje, vedama paralelė tarp meilės moteriai ir meilės Tėvynei. Gyvai skambanti tautinė kanklių muzika ir jausmingos eilės žadins patriotinius jausmus ir nepaliks abejingų tautos išlikimui.

Bilietus galite įsigyti visose TIKETA platinimo vietose ir teatro foje likus 1 val. iki speklaklio, rezervacijos telefonu: +370 602  27 321  arba el. paštu:  info@naujasisteatras.lt.

 

 

3 Comments:

  1. Spektaklyje buvau kovo 11 d. – paliko labai gerą įspūdį. Teatro darbuotojai atėjus maloniai pasitiko, galima buvo pasivaišinti lietuvišku sūriu ir medumi, aplinkoje jautėsi lietuviška dvasia 🙂 Spektaklis nukėlė į senus laikus, skambėjo kanklių muzika, lietuviškos dainos. Pabaigoje visi žiūrovai atsistoję kartu su aktoriais sudainavo Lietuvos himną..net ašara ištryško, kaip gera buvo pasijusti tautos dalimi, tai mus visus tarsi suvienijo…Esu laiminga atradusi šį teatrą, dabar esu jo gerbėja. Ateisiu pažiūrėti ir kitų spektaklių.

  2. Laba diena,
    Žiūrint šį poetinį spektaklį apie Maironį ištrykšta ne viena ašara. Per poeziją išreiškiami jausmai tėvynei, gyva muzika tik sustiprina tą jausmą, kad lietuviais esame mes gimę. Aktorių vaidyba nepriekaištinga, jie tiesiog nevaidina, bet gyvena tuo ką kalba ar jaučia. Puikiai susiderinę aktoriai taria žodį po žodžio kurie krenta tiesiai į širdį iš kurios jau niekas neišraus jų žodžių, kaip neišrovė ir tėvynės.Pasijaučiau lyg su laiko mašina būčiau nukeliavus į tuos Maironio laikus, ir parvykau , pilna tautiškumo, Maironiškumo ir meilės ne tik tėvynei, bet žmogui ir aplink supančiam pasauliui.

  3. Maironis – turbūt kiekvienas šį vardą esame girdėję dar mokykloje. Šis patriotiškas spektaklis, praturtintas Lietuvybe ir nuostabiai skambančia gyva kanklių muzika – tai meilės Tevynei išraiška. Aktorių vaidyba nuneša mus į tolimus laikus, atskleidžia, galbūt, primirštus jausmus Lietuvai, priverčia prisiminti, kad: “Lietuviais esame mes gimę”.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *