Drąsioji Melisa

Scenarijaus autorė ir režisierė:

Bronė Marija BRAŠKYTĖ

Dailininkė:

a. a. Aistė RAČKAUSKAITĖ

Trukmė:

50 min.

Artimiausios datos:

Kaina teatro kasoje:  12 €

pirkti bilieta

 

 


 

DRĄSIOJI MELISA

Spektaklis šeimai DRĄSIOJI MELISA

Vieną gražią, saulėtą dieną, kai Melisa palesino savo draugus paukštelius, prisiskynė gėlių, grįžusi namo neberado savo jaunėlės sesytės Rūtos…Kur ji galėjo pradingti? Ar pavyks Melisai surasti savo mažąją sesytę? Ar nugalės Melisa visas savo baimes ir išdrįs leistis į nepaprastą, pilną keisčiausių nuotykių ir paslapčių, pasaulį?..

„Drąsioji Melisa“ – tai interaktyvus lėlių spektaklis, kuriame artimo meilė, drąsa ir atlaidumas padeda įveikti visas kliūtis. Spektaklio metu bendraujame su žiūrovais, kartu šokame. Po spektaklio vaikučiai turės galimybę susipažinti su aktorių naudojamomis autentiškomis lėlėmis.

Lėlių spektaklis 2–5 metų vaikams

Trukmė: 50 min

Scenarijaus autorė ir režisierė: Bronė Marija BRAŠKYTĖ

Dailininkė: Aistė RAČKAUSKAITĖ

VAIDINA:

Žydrūnė DRAGŪNAITYTĖ, Šviesa ŠULC, Tatjana KUZMICKIENĖ


Bilietus galite įsigyti visose Bilietai.lt platinimo vietose ir Naujojo Teatro kasose laiką iš anksto suderinus tel. +37060227321 arba el. paštu: info@naujasisteatras.lt.

Vieta: A. Jakšto g. 9-130 (Pietinis įėjimas), Vilnius

Galime atvykti į jūsų darželį / mokyklą. Kreipkitės aukščiau nurodytais kontaktais.

 

3 Comments:

  1. Žaismingas vaikiškas spektakliukas, praturtintas geromis emocijomis, šokių judesiais, suteiks visai šeimai geros nuotaikos, gero laiko ir pažinimo malonumą.
    Apsilankykite, tikrai rekomenduoju.

  2. Laba diena,
    Labai gražus, pasakiškas lėlių spektakliukas vaikučiams apie mergytę, kurios sesytę pavogė. Kuomet mergytė vardu Melisa parvyko iš miško savo sesytės neberado. O juk nereikėjo jos vienos palikti, tad vaikams skiepijamas rūpestis artimu. Melisa išeina ieškoti savo sesytės ir nugalėdama savo baimes, įveikdama visas kliūtis tampa drąsia Melisa ir viskas baigiasi laimingai. Spalvingas spektakliukas kviečia vaikus nebijoti, moko atsakomybės, drąsos, pasitikėjimo savimi, draugiškumo. Jeigu sudomino būtinai ateikite pažiūrėti kaip sekėsi drąsiai Melisai.

  3. Labai patiko idėja spektaklio. Puikiai perteikta mintis vaikui būti drąsiam. Mielos aktorės vaidina su meile. Rekomenduoju 100 %

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *