Ei, žmonės!

Ei, žmonės!

 

Režisierius:

Virgilijus NOREIKA

Dailininkė:

Jurgita JANKUTĖ

Trukmė:

50 min

Artimiausios datos:

Kaina teatro kasoje: 15 €


Vieno veiksmo drama pagal Viljamo Sarojano (William Saroyan) pjesę „Ei, žmonės!“

VAIDINA:

Jurijus MAJAUSKAS

Žydrūnė DRAGŪNAITYTĖ

Oleg DLUGOVSKIJ

 

Mažoje Teksaso kalėjimo kameroje blaškosi jaunas vyras. Netikėtai į jo šauksmą atsiliepia mergina, kalėjime dirbanti virėja. Net ir ten, kur meilė atrodo neįmanoma, dvi širdys suranda viena kitą. Jaunuoliai tiki, svajoja ir siekia gražesnio gyvenimo. Ar jų svajonėms lemta išsipildyti?

Sarojano, žymaus armėnų kilmės amerikiečių rašytojo, kūriniuose perteikiamos kasdienybės komedijos ir tragedijos, jo pasakojimai liudija gyvenimo džiaugsmą. Rašytojui rūpėjo visų žmonių, ypač paprastų ir naivių, sielos gerumas ir gyvenimo vertybės. Jo meistriškai įvaldyta liaudies kalba daro personažus autentiškus ir gyvus.

Naujojo teatro kasose

A. Jakšto 9-130 (pietinis įėjimas)

ir likus 1 val. iki spektaklio pradžios teatro fojė.

Bilietus taip pat galite įsigyti nuotoliniu būdu, bilietų rezervacija

tel. +370 679 08208 arba info@naujasisteatras.lt

Foto galerija

2 Comments:

  1. Tai jautri istorija , nuo pat pradžių prikaustanti dėmesį ir užburianti savo nesuvaidintais jausmais. Tai istorija apie tirą meilę, užgimusia kažkur toli, toli, niurioje kalėjimo kameroje, priverčianti sustoti mūsų pašėlusioje kasdienybėje, priverčianti suvokti tikrąsias žmogiškas vertybes. Tai istorija, galiausiai priverčianti pamatyti iš šalies: žmonių abejingumą ir tuo pat metu – sielos atsidavimą, žmonių klastą ir nuoširdžią tiesą, žmogaus bejėgiškumą ir tikrą jėgą.
    Jausminga aktorių vaidybą, neabejotinai, nepaliekanti abejingu nei vieno žiūrovo…
    Išėjus iš salės, taip ir norisi surikti: “ EI, ŽMONĖS!!!“…

  2. Laba diena,
    Tai aštraus siužeto spektaklis įrodantys, kad meilė gali būti visur net ir kalėjime. Ką išgyvena žmogus vienas, kameroje kuomet staiga į jo gyvenimą pasibeldžia jinai. Dviejų žmonių dialogas nuneša mus į kitą pasaulį, tačiau ar jiems lemta būti kartu, juk ne viskas taip paprasta. Žiūrėdama šį spektaklį tikrai nesitikėjau tokios pabaigos. O kaip Jus manote ar jie liko kartu, ar jų meilei buvo lemta užaugti ir išsivaduoti iš kalėjimo gniaužtų?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.