Skersgatvio pasaka

Režisierė:

Janina MATEKONYTĖ

Scenografė ir kostiumų dailininkė:

Jurgita JANKUTĖ

Kompozitorius:

Juozas ŠIRVINSKAS

Choreografė:

Sigita MIKALAUSKAITĖ

Trukmė:

50 min.

Kaina teatro kasoje: 12 € 

 


SKERSGATVIO PASAKA

Spektaklis šeimai pagal J. Vaičiūnaitės pjesę „Skersgatvio pasaka“

VAIDINA:

Grytis – Oleg DLUGOVSKIJ

Stiklė – Žydrūnė DRAGŪNAITYTĖ

Meistras – Artūras BARDZILAUSKAS

Lėlė Negriukė – Kristina GRŪŠELIONYTĖ

Katinas Markizas – Šviesa ŠULC

Ledo Gėlė – Deimantė VARNAITYTĖ

Sniego Senis – Andžej MATUSEVIČ

Dama iš seno portreto – Božena BUROKIENĖ

 

Kas gi nutinka stiklo ir veidrodžių dirbtuvėje Naujametę naktį? Kas vyksta į ją užklydusio berniuko Gryčio sapne, kuriame atgyja žiemos istorijos personažai: katinas Markizas, lėlė Negriukė, Sniego senis, Ledo gėlė, Dama iš seno portreto? Atėję tėveliai su vaikais pamatys, kaip užkeiktą meistro dukrą Stiklę išvaduoja ją mylinčių draugų būrys. Poetiškame vaikystės pasaulyje patirsite draugystės, gerumo ir ištikimybės stebuklą.

 


Bilietus galite įsigyti visose Bilietai.lt platinimo vietose ir Naujojo Teatro kasose laiką iš anksto suderinus tel. +37060227321 arba el. paštu: info@naujasisteatras.lt.

Vieta: A. Jakšto g. 9-130 (Pietinis įėjimas), Vilnius

Galime atvykti į jūsų darželį / mokyklą. Kreipkitės aukščiau nurodytais kontaktais.


Foto galerija


 

 

2 Comments:

  1. Nuotaikinga žiemos pasaka, kurias taip mėgstą klausytis vaikai. Bet, geriau bent kartą pamatyti, nei daug kartu išgirsti, tiesa? Gražus aktorių kostiumai, ispudingos dekoracijos, ryškios šviesos ir graži muzika. Istorija apie draugystę ir pagalbą neabejotinai patiko visai šeimai.

  2. Laba diena,
    Tikra pasaka kokią begalima įsivaizduoti su įspūdingais kostiumais ir nuostabiais personažais. Čia kalba ir katinas Markizas, lėlė negriukė, ledo gėlė, sniego senis, pikta ragana. Visus personažus vienija mergytė Stiklė, kurią užbūrė ragana ir visi ėjo drauge ieškodami Stiklės ir norėdami ją atburti. Labai graži žiemiška pasaka, kurią norisi žiūrėti ir žinoma galima apie ją daug kalbėti, bet geriau pamatyti ir sužinoti kas nutiko Stiklei, ar pavyko draugams ją surasti ir kodėl ragana ją užbūrė.Spektaklis apie draugystę, meilę, pagalbą, gerumą, ištikimybę. Tikra pasaka, pati gražiausia, visai šeimai. Ateikite!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *