STIKLINIS ŽVĖRYNAS

STIKLINIS ŽVĖRYNAS

Režisierius

Artūras ŠABLAUSKAS

Scenografė

Birutė KAPUSTINSKAITĖ

Choreografas

Sergej JERPYLIOV

Trukmė:

2 val 15 min (su pertrauka)

Kaina teatro kasoje: 23€

 

 

 


 

Dviejų dalių tragikomedija

Vaidina:

Amanda VINGFILD (motina) – Šviesa ŠULC 
Tomas VINGFILDAS (sūnus) – Mantas ZEMLECKAS / Jurijus MAJAUSKAS / Oleg DLUGOVSKIJ
Lora VINGFILD (duktė) – Žydrūnė DRAGŪNAITYTĖ / Lukrecija GRICIŪTĖ
Džimas O’KONORAS (kavalierius) – Jurijus MAJAUSKAS / Marius ČERNIAUSKAS

 

Tai spektaklis pagal XX a. dramaturgijos klasiko amerikiečio Tenesio Viljamso (Tennessee Williams) to paties pavadinimo dramą, kurioje pasakojama vienos šeimos istorija. Jos veikėjai nesugeba realiai mąstyti ir gyventi. Motina paskendusi praeities prisiminimuose, sūnus trokšta romantiškų nuotykių, o dukra užsisklendusi savo stiklinių žvėrelių pasaulyje. Veikėjų sukurtos iliuzijos jiems yra svarbesnės nei tikrovė, kurioje jie jaučiasi bejėgiai ir nesaugūs. Pagrindinė T. Viljamso pjesių tema, pasak jo paties – siekis parodyti neigiamą poveikį, kurį visuomenė daro jautriam, neprisitaikančiam individui.

 

Bilietus galite įsigyti visose Bilietai.lt platinimo vietose ir Naujojo Teatro kasose laiką iš anksto suderinus tel. +37060227321 arba el. paštu: info@naujasisteatras.lt.

Vieta: A. Jakšto g. 9-130 (Pietinis įėjimas), Vilnius

Galime atvykti į jūsų darželį / mokyklą. Kreipkitės aukščiau nurodytais kontaktais.


Video galerija

 

 

Foto galerija

7 Comments:

 1. Šis spektaklis paliko neišdildomą įspūdį. Dėmesį prikausto puiki aktorių vaidyba ir įsijautimas į vaidmenis, spektaklio tematika, kuri aktuali ir šių dienų jaunam žmogui. Rekomenduoju šį spektaklį visiems – tiek jauniems, tiek vyresnės kartos atstovams.

 2. Laba diena,
  Šį spektaklį mačiau ne vieną kartą, nes tai klasika tapęs spektaklis įtraukiantis ne tik savo tūriniu, bet ir aktoriu vaidyba. Tai vienos šeimos istorija nukelianti mus į tolimesnius laikus, bet problemos ir kitos gyvenimo peripetijos išlikusios iki šių dienų. Nepriekaištingai sustiguotas kiekvienas dialogas, mintis, išgyvenimas. Veikėjai gyvena savo pasauliuosie, o kaip mes gyvename savo šeimose, kas mus sieja ar skiria. Juk turime šeimą ir išgyvename daug įvairiausių dalykų kaip ir šio spektakio personažai. Šis spektaklis mane nunešė į kitą pasaulį, kuriame atradau save ir supratau, kad visi esame panašūs ir neatsiejami vienas nuo kito.
  Būtinai ateisiu pažiūrėti dar kartą.

 3. Spektaklis labai patiko! Yra labai smagių ir linksmų vietų, tačiau kartu ir gilių, verčiančių susimąstyti momentų. Linkiu visiems nepraleisti progos jį pamatyti 🙂

 4. Man patiko, kad visi 4 aktoriai buvo tokie skirtingi. Juokingiausia buvo motina dėl savo griežtumo. Ji labai aiškiai parodė kokią didelė klaida yra vaikų lepinimas. Man taip pat labai patiko spektaklyje skambanti muzika, senoviški baldai, stikliniai žvėreliai ir vaikinų šokis. Linkiu teatrui sėkmės. Ačiū už ilgą ir gražų vakarą.

 5. Panašius į šio spektaklio herojus, kiekviena su savo charakteriu, poreikiais, pomėgiais, manau, galima sutikti ir šiuolaikinėje visuomenėje. Mes vis labiau pasineriame į virtualų pasaulį ir dažnai nepastebime aplinkui esančių žmonių, nepastebime savęs.
  Labai patiko profesionali aktoriaus Manto Zemlecko vaidyba. Jis yra ne tik talentingas aktorius bet ir atlikėjas. Jo įkurta grupė „Kamanių šilelis” sėkmingai koncertuoja Lietuvoje ir už jos ribu.

 6. Nuostabus spektaklis. Profesionali visų aktorių vaidyba. Ačiū AKTORIAMS ir teatro darbuotojams už maloniai praleistą vakarą.

 7. Nuostabus spektaklis ir nerealūs aktoriai. Visiems rekomenduoju, būtent tiems, kas yra išvargę nuo rutinos ir užsiknisę darbuose. Nepastebimai tapau įvykių sūkuryje, tikru šeimos nariu, dalyviu ir stebėtoju. Ištartos frazės įprasmintos iš gyvenimo su tokiu prieskoniu, kai norom nenorom pajunti, kad jau girdėjai ar panašiai kalbėjai ir matai save kaip juokingai atrodai situacijos kontekste. Subtilus humoras lydėjo nuo pradžios iki pabaigos, o nuoširdūs aktoriai tiesiog užbūrė savo profesionalumu. Mumis rūpinosi darbuotojai, gavome ir vaišių, mus globojo ir šiltai atsilabinus, išlydėjo. Super!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *