Virtuvės istorija

Režisierė:

Šviesa ŠULC

 Scenarijaus autorė:

Zita BANELIENĖ

 Trukmė:

30‒40  min. 

Kaina teatro kasoje:  12 €

 

 


VIRTUVĖS ISTORIJA

Interaktyvus spektaklis 28 metų vaikams

VAIDINA:

Oleg DLUGOVSKIJ

Žydrūnė DRAGŪNAITYTĖ

Kristina GRŪŠELIONYTĖ

 

Išvysite linksmą pasakojimą apie išdykusių daržovių būrį, iš kurio bus verdama ypatinga sriuba. Tačiau du maištininkai, Morka ir Pipiras, nenori atiduoti savo gerųjų savybių ir nusprendžia pakeisti receptą. Ar pavyks virejai išvirti sriubą?

„Virtuvės istorija“– tai interaktyvus spektaklis, kuriame bendraujama su mažaisiais žiūrovais, jiems teks ir pajudėti, ir atsakyti į įvairius klausimus. Spektakliu siekiama paskatinti vaikus vertinti daržoves ir jų naudingąsias savybes. Aktorių rankose atgyja žaismingos lėlės.


Bilietus galite įsigyti visose Bilietai.lt platinimo vietose ir Naujojo Teatro kasose laiką iš anksto suderinus tel. +37060227321 arba el. paštu: info@naujasisteatras.lt.

Vieta: A. Jakšto g. 9-130 (Pietinis įėjimas), Vilnius

Galime atvykti į jūsų darželį / mokyklą. Kreipkitės aukščiau nurodytais kontaktais.

2 Comments:

  1. Labai smagus, ir net labai naudingas spektaklis. Sveikai maitintis reikia mokytis nuo mažens, tad paskui tu įpročių keitimas nebūna toks sunkus. O daržovės yra tikras sveiko maisto, ir taip reikalingu mums, vitaminu šaltinis. Smagiosios lėlytės tikrai neleis nuobodžiauti, rekomenduoju apsilankyti.

  2. Laba diena,
    Tai puikus lėlių spektaklis vaikučiams, kuris supažindina juos su daržovėmis. Vaikučiai su virėja verda sriūba ir tuo pačiu susipažindina su daržovėmis, bei jų geriausiomis savybėmis, teigiama, kad labai sveika valgyti daržovių sriūbą, nes daržovės turi daug vitaminų ir kokių gi vitaminų turi aptariama spektaklio metu. Spektakliukas labai žaismingas, bendraujama su vaikučiais ir net yra intriga ,nes dingsta receptų knyga ir kaip gi išvirti sriūbą. Ateikite ir pamatysite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *